Ana Sayfa Slayt, Yazılar

9. Ulusal Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis kongresi

Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Derneğinin   9. Ulusal Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis kongresini, 5-7 Mart 2020 tarihleri arasında, İzmir, Çeşme Altın Yunus Oteli’nde gerçekleştireceğiz.

Kongremizde çocuklarda solunum yolu hastalıkları, olgu örnekleri ile zenginleştirilmiş olarak, konferans, panel, uydu sempozyumlar, kurslar, sözlü ve poster sunumları ile geniş olarak tartışılacaktır. Hastalıklar, tanımlayıcı ve tedavi edici olduğu kadar, önleyici  tıp açısından da ele alınacaktır.

21.Yüzyıldaki baş döndürücü bilimsel ilerlemeyi kaçırmamak ana hedefimizdir. Bu amaçla titizlikle seçilmiş güncel kongre konuları, konunun uzmanı olan deneyimli hocalarımızın (konuşmacılar) yanı sıra,  ülkemiz tıbbı ve biliminin geleceği olan, bu yolda beraber yürüdüğümüz gençlerimiz tarafından sunulacak ve tartışılacaktır.

Zengin ve güncel bilimsel programla bilgilerimizi güncelleyen kongrelerimiz dostluklarımızın pekiştirilmesi ve hoşça vakit geçirme fırsatı da vermektedir. Yoğun bilimsel programdan arta kalan zamanlarımızı güzel geçirileceğimiz sosyal programımızın sizleri mutlu edeceğini umuyoruz.

Çocuk  Göğüs Hastalıkları, Çocuk  Alerji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları başta olmak üzere çocuk  göğüs hastalıkları alanına  gönül veren herkesi kongremizde görmek bizleri mutlu edecektir. İzmir’in incisi Çeşme’de buluşmak umuduyla saygı ve sevgilerimizle…

KONGRE BAŞKANI ÇOCUK SOLUNUM YOLU HASTALIKLARI VE
KİSTİK FİBROZİS DERNEĞİ BAŞKANI
Prof. Dr. Esen DEMİR Prof. Dr. Uğur ÖZÇELİK
Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir